KONST / Skulptur & konsthantverk / Fat 2382034

nr 238 2034

Fat

på fot, förgylld brons sign. Auguste Klein dia. 32

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 5 maj 2003
kl 18:30:00

5/5 18:15:05 1      Vinnande bud